فهرست موضوعات

نحوه بازیابی شماره گم شده و یا تعویض سیم‌کارت ایرانسل

نحوه بازیابی شماره گم شده و یا تعویض سیم‌کارت ایرانسل

نحوه بازیابی شماره گم شده و یا تعویض سیم‌کارت ایرانسل- مانی وب
نحوه بازیابی شماره گم شده و یا تعویض سیم‌کارت ایرانسل- مانی وب

حتما برای بعضی دوستان پیش اومده که سیم کارت ایرانسل خودشون رو که ممکنه شمارش دست خیلی از دوستانشون باشد آسیب دیده و یا مفقود شده باشه, در این موقع خیلی ها قید اون سیم کارت رو میزنن , اما حالا بایک ترفند ساده میتونید شماره سیم کارت ایرانسل خودتون پس بگیرید با مانی وب همراه باشید..
برای این کار فقط به یک کد نیاز دارید.

۱- دریافت سیم کارت در نشانی مورد نظر (ویژه ساکنین تهران)
چک تماس با شماره ۷۰۳۳ از خطوط ایرانسل و ۰۹۳۷۷۰۳۳۰۰۰ از سایر خطوط
برای دریافت خدمات حضوری در نشانی مورد نظر خود، می‌توانید با شماره ۷۰۳۳ (از خط ایرانسل) یا ۰۹۳۷۷۰۳۳۰۰۰ (از سایر خطوط) تماس بگیرید. این خدمات شامل تعویض سیم‌کارت معمولی با سیم‌کارت ۴G، دریافت مجدد سیم‌کارت، تعلیق و یا رفع تعلیق سیم‌کارت است.

چک شماره‌گیری کد دستوری
کد #۱۲۳*۵۵۵* را از خط خود شماره‌گیری کنید و با تکمیل اطلاعات درخواستی، سیم‌کارت جدید را در نشانی مورد نظر خود تحویل بگیرید. پس از دریافت سیم‌کارت، کد #۲*۲*۱۰*۵۵۵* را مجددا از سیم‌کارتی که با آن درخواست داده بودید شماره‌گیری کنید تا سیم‌کارت جدیدتان فعال شود.

۲- انتقال شماره مفقود شده به سیم‌کارت دیگر از طریق کد دستوری
اگر سیم‌کارت اعتباری یا دائمی ایرانسل شما آسیب دیده یا مفقود شده و مایلید با حفظ همان شماره و نوع سیم‌کارت، خط خود را بازیابی کنید، میتوانید بدون مراجعه به مراکز خدمات از سرویس بازیابی شماره استفاده کنید. کافیست سیم‌کارت دیگری داشته باشید تا بتوانید شماره خود را روی آن منتقل کنید (مثلا سیم‌کارتی که مالک آن هستید ولی به ندرت از آن استفاده می‌کنید). برای درخواست این انتقال، می‌توانید کد #۱*۱*۱۰*۵۵۵* را از سیم‌کارت ایرانسلی که مایلید شماره به آن منتقل شود شمارهگیری کنید. لطفا موارد زیر را پیش از انجام انتقال، آماده کنید:
مداد شماره کیت و شماره PUK سیم‌کارت مفقود شده / آسیب دیده
مداد سیم‌کارت جدید (در صورت استفاده از روش کد دستوری، این کد را باید با سیم‌کارت جدید شماره‌گیری کنید)
مداد کد ملی مالک هر دو سیم‌کارت

ذربین برای انصراف از درخواست خود میتوانید بلافاصله #۲*۱*۱۰*۵۵۵* را شمارهگیری نموده و یا با مرکز تماس ایرانسل ارتباط برقرار کنید.
ذربین سیم‌کارت قبلی شما میتواند اعتباری یا دائمی باشد ولی سیم کارت جدید فقط میتواند اعتباری باشد. این سرویس در مورد سیم‌کارت‌های پیام‌رسان قابل استفاده نیست.
ذربین از این سرویس نمی‌توان برای تغییر سیم‌کارت ۳G به ۴G استفاده کرد.
ذربین مالک سیم‌کارت اول و سیم کارت جدید باید یک فرد باشد.
ذربین در مورد سیم کارتهای اعتباری، پس از انجام بازیابی شماره، اعتبار معمول و اعتبار شگفت انگیز موجود در سیم‌کارت اول به اعتبار سیم‌کارت جدید افزوده می شود.
ذربین سیم کارت دائمی خود را بازیابی می کنید، تنها اعتبار معمول موجود در سیم کارت اعتباری (و نه اعتبار شگفت انگیز) از قبض دوره بعد شما کسر خواهد شد.
ذربین بسته های افزایشی یا اعتبار هدیه مرتبط با سرویس یا طرحی خاص، پس از بازیابی شماره، انتقال داده نمیشوند.
ذربین پس از بازیابی شماره، طرح تعرفه سیم کارت قبلی به سیم کارت جدید منتقل می شود.

گردآورنده: مانی نوروزی
گردآوری: سایت مانی وب

دسته‌بندی‌ها: ايرانسل,موبايل

برچسب‌ها: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

دیدگاه خود را ارسال کنید

آدرس ایمیل شما در هیچ‌جا منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی *

یک دیدگاه

  1. با سلام می خواستم بدونم برای بازیابی شماره سیم کارت قبلی به یه سیم کارت دیگه حتما باید یک سیم کارت نو و استفاده نشده خرید؟؟؟؟

    پاسخ